Cote Palm Beach

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen in de wijk Pointe Croisette van Cannes, op circa 25-minuten loopafstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes, Cote Palm Beach Cannes appartement van 25 m² biedt uitzichten op de zee. Het appartement kan tot 2 huisvesten.

1 badkamer wordt aangeboden aan gasten. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Cote Palm Beach appartementen zijn bieden een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Gasten van het 1-slaapkamer appartement kunnen het centrum van Cannes bereiken met een wandeling van 25 minuten en het Handiplage strand bezoeken, op circa 600 meter afstand. Cote Palm Beach appartement, gelegen binnen minuten van de Port Pierre Canto, ligt ook op circa 30-minuten loopafstand van de Marché Gambetta. De accommodatie bevindt zich op 2 km afstand van de Marché Forville. De Esprit Violet bushalte is op 200 meter ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cote Palm Beach Cannes
2 Pieces De Standing Palm Beach A Cannes
Mobiele prijsaanbieding

2 Pieces De Standing Palm Beach A Cannes

9.3
Schitterend 6 beoordelingen
184 m van de accommodatie
3-Room Apartment With Terrace In Palm Beach
Mobiele prijsaanbieding

3-Room Apartment With Terrace In Palm Beach

9.4
Schitterend 17 beoordelingen
240 m van de accommodatie
USD 222 USD 200
per nacht
3 Pieces Palm Beach
Mobiele prijsaanbieding

3 Pieces Palm Beach

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
261 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    29 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Gratis pendeldienst

    Activiteiten

    • Windsurfen
    • Duiken
    • Snorkelen
    • Kanoën
    • Wandelen
    • Paardrijden
    • Fietsen
    • Visserij

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Aquapark
    • Live-entertainment
    • Openluchtbad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 15:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit strand Cote Palm Beach appartement gelegen?
      Dit strand Cote Palm Beach appartement is in de wijk Pointe Croisette van Cannes gesitueerd, op circa 25-minuten loopafstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Cote Palm Beach appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Cote Palm Beach appartement zijn onder andere de Marché Forville, dat zich op een loopafstand van 30 bevindt.
    • Biedt dit strand Cote Palm Beach appartement een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, dit strand Cote Palm Beach appartement heeft pendeldienst.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Bâoli en Fred l'Ecailler restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een keuken in dit strand Cote Palm Beach appartement?
      Bij dit strand Cote Palm Beach appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 25 m².
    • Hoeveel gasten kan dit strand Cote Palm Beach appartement huisvesten?
      Dit strand Cote Palm Beach appartement kan accommodatie voor tot 2 gasten aanbieden.
    • Heeft Cote Palm Beach appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Cote Palm Beach appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    29 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cote Palm Beach Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten